Referencje

Blue Investment Group pokazało się z bardzo dobrej strony, jeśli chodzi o inwestycje. Moje obligacje zostały wykupione w terminie, a kontakt z firmą oceniam jako bardzo profesjonalny.

Polecam współpracę z „Delfinkami”.

Iwona Frender

Zobacz skan

Pośród wielu możliwości inwestycji na rynku wybrałem Blue Investment Group i nie zawiodłem się. W ogóle nie angażowałem czasu, a moje pieniądze pracowały i generowały zysk. Na końcu po prostu otrzymałem z powrotem zainwestowaną kwotę.

Polecam jako inwestycję bez konieczności obsługi.

Marcin Nowosielski

Zobacz skan

Obsługa inwestowanych pieniędzy przebiega bez zarzutu.
Odsetki wypłacane na czas.
Kontakt z firma dobry.

Klaudiusz Czerniawski

Zainwestowałem i dobrze zrobiłem, żadna inna inwestycja nie daje takiej stopy zwrotu dla inwestora prywatnego.

Andrzej Żuraw

Jak na razie jest to trafiona inwestycja, odsetki wpływają w ustalonych okresach bez opóźnień

maciej sej project manager

Jestem zdecydowanie zadowolona z inwestycji w Blue Investment Group. Moje obligacje zostały już wykupione i wszystko odbyło się dokładnie tak, jak zostało mi to obiecane – to znaczy, zgodnie z
umową.

Blue zachowało wszystkie zasady i nie było żadnych kwasów.

Margarita Jurczak chemik

Zobacz skan

Cieszę się, że wszystko poszło zgodnie z planem. Jestem zachwycona! Minęło półtorej roku, dostałam z powrotem kapitał, dostałam też zysk i mam pieniądze na koncie. Inwestycja z Blue to była fenomenalna decyzja, polecam firmę każdemu, kto chce skutecznie pomnożyć oszczędności.

Weronika Piórkowska

Zobacz skan

Blue Investment Group, chcę podziękować za udaną inwestycję. Cenię sobie sumienność Waszej firmy w kontaktach ze mną jako Inwestorem oraz szczegółowe wywiązanie się z zawartej umowy, W skrócie, dziękuje za uczciwe podejście do klienta i polecam wszystkich zainteresowanym na przyszłość.

Krzysztof Szewczyk

Zobacz skan

Obligacje Blue Investment Group okazały się trafną pozycją w moim portfelu inwestycyjnym. Odsetki przychodziły według ustalonego harmonogramu, informacje były dostarczane w odpowiednich terminach, a co najważniejsze zwrot kapitału nastąpił zgodnie z zaplanowanym terminem wykupu.
Po półtorej roku zobaczyłem na moim koncie zwrot zainwestowanej kwoty razem z ostatnim kuponem odsetkowym. Cieszy mnie taka obsługa inwestycji, gdyż jako inwestor bardzo doceniam rzetelność partnera biznesowego.

Michał Dwurzyński

Zobacz skan

Jestem zadowolony. Firma wywiązuje się z zawartej umowy. Dziękuję za przesłane mi życzenia urodzinowe.
Pozdrawiam
Przemysław Grzeszkowiak

Przemysław Grzeszkowiak

Moje obligacje zostały terminowo wykupione przez Blue Investment Group i otrzymałam zwrot środków na moje konto w banku. Przez półtorej roku współpraca przebiegała bez zarzutu, odsetki otrzymywałam regularnie na konto, zawsze po ich wypłacie mogłam też liczyć na telefon kontrolny ze strony spółki z pytaniem czy środki się zaksięgowały. Wszystko zgodnie z umową.

Terminowy zwrot kapitału i atrakcyjny zysk. Zainwestowałam – i inwestuję jeszcze raz.

Edyta Smoleń

Zobacz skan

Najtrudniejsze jest zbudowanie zaufania; Blue Investment Group i ich współpracownikom wychodzi to doskonale.

Miło, sprawnie i na czas. Naprawdę dbają o klienta, a szczególnie niezaradnego w tematach ekonomicznych, i – co ważne – nie zapominają o nim na czas nieokreślony…

Gratuluję świetnego pomysłu na biznes i polecam wszystkim inwestorom. Sprawdzone. Działa. Oby tak dalej.

Joanna Jaroszewicz

Zobacz skan

Kupiłem obligacje korporacyjne Blue Investment Group na 10 000 zł i zarobiłem sztywne 8% w ciągu roku. Moje pieniądze są zabezpieczone hipotecznie na nieruchomościach i dostaję regularnie zysk na konto. Polecam wszystkim.

Stefan Kibić

Zobacz skan

Projekt Blue Investment Group zainteresował mnie ze względu na działalność spółki w wyspecjalizowanym sektorze nieruchomości i ciekawy pomysł na zdywersyfikowanie portfela inwestycyjnego.

Zarządzający Blue Investment Group wykonują dobrą pracę. Mogę z czystym sumieniem polecić innymi inwestorom współpracę ze spółką.

Michał Dwurzyński

Zobacz skan

Serdecznie polecam współpracę inwestycyjną ze spółką Blue Investment Group. Wasz biznes jest jasny i klarowny, a przede wszystkim dochodowy. Regularne zyski i pewność kapitału to to, co sobie cenię.

Blue Investment Group to jasna droga do celu i bezpieczna podróż do zysków.

Maria Połońska Główny specjalista

Zobacz skan

Pieniądze, które na siebie nie pracują, nie liczą się. Blue Investment Group rozgrywa inwestycje po mistrzowsku.

Jerzy Engel

Zobacz skan

Z czystym sercem polecam współpracę z Blue Investment Group. BIG inwestuje wyłącznie w rzeczy namacalne i pewne. Dzięki współpracy z Blue moje pieniądze pracują tak samo ciężko i skutecznie, jak ja.

Mateusz Radecki Doradca kredytowy

Zobacz skan

Z pełnym przekonaniem rekomenduje współpracę z firmą Blue Investment Group Sp. z o. o. w zakresie obsługi inwestycyjnej.

Z Panem Bartoszem Marcinkiewiczem z Blue Investment Group współpracuję od sierpnia 2013 roku. Wspomniana Firma kojarzy mi się z profesjonalizmem i bezpieczeństwem. Współpracy tej zawdzięczam zwiększenie zysków oraz pełną optymalizację finansową. Swoje usługi opiera na indywidualnym podejściu do klienta.

Przyszłym i obecnym klientom firmy Blue Investment Group gratuluję dobrego wyboru.

Ks. Proboszcz Tomasz Chciałowski Parafia Matki Boskiej Fatimskiej w Legionowie

Zobacz skan

Jako zarząd spółki Professional Business Development Holding S.A. z siedzibą w Warszawie dziękuję spółce Blue Investment Group Sp. z o.o. za przeprowadzenie restrukturyzacji w sektorze
farmaceutycznym.

Nadto chciałbym również. jako zarzad spólki. wyszczególnić obszary w których miała miejsce restrukturyzacja:

 • Zwiększanie konkurencyjności naszych klientów na rynku detalicznym.
 • Podnoszenie skuteczności marketingowej naszych partnerów biznesowych.
 • Podnoszenie świadomości społecznej o rynku i produktach farmaceutycznych.
 • Zwiększenie efektywności operacyjnej.
 • Tworzenie i wdrażanie strategii marketingowej.
 • Zarządzanie zmiana i projektami.
 • Audyt i usługi księgowe.
 • Doradztwo podatkowe.
 • Zarządzanie ryzykiem.
 • Transakcje, fuzje i przejęcia
 • Zarządzanie zasobami ludzkimi.
 • Szeroko rozumiane pozyskiwanie Inwestorów.

Wyżej wymienione aspekty restrukturyzacyjne sprawiły. iż Grupa PBD HOLDING S.A. z siedzibą w Warszawie, stała się liderem w sektorze farmaceutycznym jeśli chodzi o Pośrednictwo w obrocie
produktami leczniczymi OTC, Lz, Rx.

Professional Business Development Holding S.A.

Zobacz skan

Od czerwca 2014 roku współpracuję z Panem Piotrem Świerczyńskim, właścicielem spółki BIG. Pan Piotr wykazuje się ogromnym profesjonalizmem i znajomością rynku inwestycji

Każdy powinien robić to, na czym zna się najlepiej. Blue Investment Group posiada wiedzę oraz, przede wszystkim, możliwości, żeby efektywnie inwestować. Skorzystałam i mam zadowalający zysk.

Weronika Piórkowska

Zobacz skan

Spółka Blue Investment Group to specjaliści, którzy wizje inwestycyjne łatwo przekuwają w cele i efekty. Współpraca z tą firmą pozwoliła mi bezstresowo zaistnieć na rynku inwestycji i puścić moje pieniądze w ruch, żeby pracowały na siebie.

W biznesie liczą się dla mnie relacje. Do Blue Investment Group idealnie pasuje określenie „biznes z ludzką twarzą”.

Karol Błaszczyk Prezes Zarządu Merten Products Sp. z o.o.

Zobacz skan

Rzeczą niezwykle cenną w obecnych warunkach rynkowych jest znalezienie odpowiedniego rozwiązania finansowego.

Z pełnym przekonaniem rekomenduję współpracę z firmą Blue Investment Group Sp. z o. o. w zakresie obsługi inwestycyjnej. Z Panem Piotrem Świerczyńskim i Mariuszem Świerczyńskim z Blue Investment Group Sp.z o. o. współpracuję od maja 2014 roku.

Wspomniana firma kojarzy mi się z profesjonalizmem i bezpieczeństwem. Swoje uslugi opierają na indywidualnym podejściu do klienta.

Przyszlym i obecnym klientom firmy Blue Investment Group Sp. z o. o. gratuluję dobrego wyboru.

Anna Dąbrowska

Zobacz skan

Z Panem Mariuszem Świerczyńskim : Blue Investment Group współpracuję od 2013 roku. W ramach tej wspólpracy nie tylko zostalem profesjonalnie obsluźony, ale również poszerzylem swoją wiedzę o rynku finansowvm.

Polecam BIG jako partnerów w inwestycjach. Polecam każdemu, kto chce czuć się pewnie.

Piotr Jaśkiewicz PPHU Transimpex

Zobacz skan

2 właścicielami BIG współpracuję od 2012 roku. Doceniam to, że są wyspecjalizowani w inwestycjach i nie boją się odpowiadać na trudne pytania.

Nareszcie firma, której na mnie zależy. Blue Investment Group wywiązuje się ze swoich zobowiązań.

Patryk Kozicki Rehabilitant

Zobacz skan

Z czystym sumieniem rekomenduje współpracę z Blue Investment Group każdej osobie i każdej firmie, która liczy na profesjonalną obsługę i pewny zysk.

Mam pelne zaufanie do Blue. Obracają kapitałem na najwyższych obrotach – i na najwyższym poziomie.

Artur Fijołek-Brudko Prezes Professional Business Development S.A.

Zobacz skan

Nie jest sztuką zaufać komukolwiek, ale zaufać osobom właściwym. Polecam Pana Piotra Świerczyńskiego jako człowieka o ogromnej wiedzy i zaangażowaniu.

Pan Piotr wraz ze współpracownikami zajmują się moimi inwestycjami.

Dbają o moje pieniądze tak jak ja o swoje dzieci.

Agata Dąbrowska Właściciel żłobka

Zobacz skan

Właściciele Blue Investment Group są inwestorami : krwi i kości. Wspólnie osiągnęliśmy ponadprzeciętne zyski. Mają ten dar, w pozytywnym tego slowa znaczeniu, „prostoty”. Wszystko podane na talerzu. Inwestycja rozłożona na czynniki pierwsze. Zadnego miejsca na domysły. Transparentność.

Polecam.

Maciej Kowalski Key Account Manager

Zobacz skan

Cieszę się, że wszystko poszło zgodnie z planem. Jestem zachwycona! Minęło półtorej roku, dostałam z powrotem kapitał, dostałam też zysk i mam pieniądze na koncie. Inwestycja 2 Blue to była fenomenalna decyzja, polecam firmę każdemu, kto chce skutecznie pomnożyć oszczędności.

Weronika Piórkowska

Zobacz skan

[FM_form id="2"]

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close